C + P należy do wiodących producentów mebli metalowych dla odbiorców instytucjonalnych. W trzech zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Breidenbach i Gotha w Niemczech oraz w Polsce - w Legnicy ponad 600 pracowników współtworzy nasz sukces.

Tworzymy rzeczy ponadczasowe, nadzwyczajne, indywidualne i funkcjonalne. A to wszystko umożliwiają nam długoletnie doświadczenie C + P oraz zaangażowanie, poczucie odpowiedzialności i jakości naszych pracowników.

Do naszego zakładu C+P Systemy Meblowe Sp. z o.o. w Legnicy poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. zamówień (k/m)

Miejsce pracy: Legnica
Region: dolnośląskie

Twój zakres zadań:

  • Weryfikacja i wprowadzanie zamówień do systemu
  • Bieżący nadzór nad poprawnością danych w systemie ERP w zakresie m.in. bazy klientów, bazy artykułów, konfiguracji artykułów, specjalnych warunków cenowych
  • Monitoring procesu fakturowania
  • Ścisła współpraca z pracownikami działu zamówień w niemieckim oddziale firmy

Twój profil:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w obsłudze sprzedaży
  • Skrupulatność, systematyczność w pracy
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Doświadczenie w przetwarzaniu danych za pomocą systemów zarządzania ERP, PPC lub gospodarki materiałowej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wymagana znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1/B2

Oferujemy stabilne zatrudnienie, elastyczny czas pracy, atrakcyjny pakiet benefitów, partnerską atmosferę pracy oraz możliwość rozwoju.

Kandydatów, spełniających postawione w ogłoszeniu oczekiwania oraz pragnących pracować w naszym zespole, prosimy o przesłanie CV wraz z podaniem oczekiwanego wynagrodzenia i możliwie szybkiego terminu rozpoczęcia pracy za pomocą przycisku Aplikuj

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.