Cooper Standard napędza rozwój rewolucyjnych technologii materiałowych, które pozwalają tworzyć przyjazne środowisku rozwiązania i podzespoły motoryzacyjne. Dzięki nam gotowe pojazdy są lżejsze, emitują mniej szkodliwych substancji, zachwycają wzornictwem i charakteryzują się lepszymi osiągami.
Działamy w 20 krajach i zatrudniamy ponad 32 tysiące osób na całym świecie.

                                                           Dołącz do naszego zespołu!

Koordynator Zespołu Księgowego

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Region: śląskie

Twoje zadania:

  • Zarządzanie pracą 12 osobowego zespołu;
  • Wypracowanie i wdrożenie najlepszych praktyk oraz statystyk monitorujących wykonanie powierzonych zadań;
  • Zapewnienie terminowych płatności zgodnie z kalendarzem;
  • Przygotowanie prognoz płatności wychodzących;
  • Koordynacja księgowania rozliczeń delegacji i wydatków służbowych.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie Wyższe kierunkowe (rachunkowość, bankowość itp.);
  • Min. 5-7 lat doświadczenia zawodowego w obszarze finansów, mile widziane doświadczenie w Centrum Usług Biznesowych;
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego;
  • Znajomość systemów ERP – preferencyjnie SAP;
  • Znajomość procesów Accounts Payable;
  • Znajomość procedur SOX.

Oferujemy:

  • Nieformalną atmosferę w biurze;
  • Premie świąteczne i wakacyjne;
  • Miejsce parkingowe;
  • Dofinansowanie do karty MultiSport;
  • Opiekę medyczna;
  • Możliwość realizacji pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania firmy;
  • Dogodną lokalizację w centrum miasta.
Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest Cooper Standard Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul Piekarska 77. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Cooper Standard Polska Sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.