w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

To ogłoszenie wygasło 148 dni temu

Metalkas Sp. z o.o. to intensywnie rozwijająca się spółka z kapitałem polskim, z 60 – letnią tradycją, o uznanej i ugruntowanej pozycji na rynku.


Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

KUPIEC STRATEGICZNY

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Region: kujawsko-pomorskie

ZAKRES ZADAŃ:

·       Aktywne poszukiwanie alternatywnych źródeł dostaw, zbieranie ofert i analizy rynku;

·       Dobór i ocena dostawców;

·       Negocjowanie warunków współpracy oraz umów handlowych;

·       Utrzymywanie i rozwijanie relacji z dostawcami;

·       Realizacja procesu zakupu surowców, głównie stali, aluminium itp.

OCZEKUJEMY:

·       Minimum 7 letniego  doświadczenie w zakresie zakupu surowców w firmie produkcyjnej;

·       Umiejętności analitycznego myślenia i planowania;

·       Dobrych zdolności organizacyjnych i negocjacyjnych;

·       Biegłej znajomości języka angielskiego;

·       Wykształcenia  min.  średniego, mile widziane wyższe techniczne.

OFERUJEMY:

·     Atrakcyjne wynagrodzenie;

·     Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

·     Możliwość elastycznej formy zatrudnienia.

KONTAKT:

adres:  Bydgoszcz, ul. Deszczowa 63

e-mail: adam@metalkas.com.pl

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Metalkas Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

 Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Metalkas Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Deszczowej 63, 85-467 Bydgoszcz, (zwana dalej Spółką). Kontakt z osobą nadzorującą przetwarzanie danych osobowych w Spółce jest możliwy drogą elektroniczną pod adresem e-mail:iod@metalkas.com.pl Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 24 miesiące. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Państwa dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.metalkas.com.pl w polityce prywatności.

Aplikuj teraz

Praca w mieście