Inżynier Sprzedaży/Manager Sprzedaży

Poznań, warmińsko-mazurskie, Polska Poznań, łódzkie, Polska Poznań, śląskie, Polska Poznań, wielkopolskie, Polska Poznań, zachodniopomorskie, Polska Poznań, lubelskie, Polska Poznań, podkarpackie, Polska Poznań, mazowieckie, Polska Poznań, pomorskie, Polska Poznań, lubuskie, Polska Poznań, podlaskie, Polska Poznań, świętokrzyskie, Polska Poznań, dolnośląskie, Polska Poznań, opolskie, Polska Poznań, kujawsko-pomorskie, Polska Poznań, małopolskie, Polska
85 dni temu

PROMAG S.A. (www.promag.pl) wiodący na rynku dostawca systemów magazynowych i sprzętu transportu wewnętrznego poszukuje dla marki Blickle (www.blickle.com), której jest wyłącznym dystrybutorem, kandydata do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Numer ref.: ISMS/2019

Stanąłeś przed brakiem możliwości dalszego rozwoju?

To oferta idealna dla Ciebie, dajemy realną możliwość szybkiego rozwoju osobistego
w zakresie umiejętności technicznych jak i kompetencji miękkich.

Dołącz do nas i pracuj z najlepszymi!

Zadania:

  • wsparcie przedstawicieli handlowych w codziennych negocjacjach
  • współrealizacja planów budżetowych
  • prowadzenie szkoleń/prezentacji dla Klientów
  • doradztwo techniczne w doborze produktów
  • ciągłe doskonalenie wiedzy i umiejętności technicznych związanych z przydzielonym zakresem produktów
  • wyszukiwanie u Klientów nowych obszarów sprzedaży
  • rozwój rynku, poszukiwanie nowych kierunków rozwoju produktów
  • bezpośrednia współpraca z zagranicznym dostawcą
  • udział w targach branżowych

Nasze oczekiwania:

  • minimum 2 letnie, poparte sukcesami, doświadczenie w sprzedaży B2B w branży technicznej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (wykorzystywany w codziennej pracy)
  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • umiejętność nawiązywania długofalowych relacji biznesowych
  • umiejętność prezentacji produktów i rozwiązań technicznych
  • duża motywacja oraz determinacja w dążeniu do celu
  • wysoka dojrzałość biznesowa oraz samodzielność
  • aspiracje do zarządzania zespołem
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Oferta:

  • firma o ogólnopolskim zasięgu i stabilnej pozycji na rynku
  • przyjazna atmosfera i warunki pracy
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • szkolenia i rozwój osobisty
  • wsparcie ze strony zespołu profesjonalistów
  • wyjazdy integracyjne
  • pakiet socjalny: bony na święta, nagrody jubileuszowe
  • dofinansowanie obiadów w firmowej stołówce
  • prywatna opieka medyczna Medicover
  • ubezpieczenie na życie
  • karta Multisport, wspieranie inicjatyw sportowych

ZNAJDŹ NAS:

opis opis opis@52.376332,16.9396513,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x47045afb01a85d1d:0x742387bd5dccf7dd!8m2!3d52.376332!4d16.94184?dcr=0" target="_blank"> opis

Zgłoszenia zawierające CV i  list motywacyjny wraz z  podaniem nr ref.
prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku „APLIKUJ”

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. U. z 2014r. poz. 1182 ze zm.)