w aktówce
powrót do listy ogłoszeń
Aplikuj

Pracownik ds. obsługi magazynu - zarobki do 3565 zł brutto

19 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów - lidera branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów do pracy w Strykowie na stanowisko Pracownika ds. obsługi magazynu. 

Pracownik ds. obsługi magazynu - zarobki do 3565 zł brutto

Miejsce pracy: Stryków, Zgierz, Ozorków, Głowno
Region: łódzkie

Dla nas wystarczy, że jesteś gotowy(-a) do pracy w systemie zmianowym i potrafisz obsługiwać komputer. Warto również, abyś był(-a) otwarty(-a) na pracę fizyczną.

Jeśli lubisz pracę ruchu - to oferta dla Ciebie :) Zapoznaj się z tym, co oferujemy!

Mamy dla Ciebie szereg korzyści, a wśród nich umowę o pracę od pierwszego dnia oraz konkurencyjne zarobki nawet do 3565 zł brutto/m-c (podstawa, premia). Pracujemy w systemie zmianowym 5:30-13:30 oraz 13:00 - 21:00 od poniedziałku do piątku, dzięki czemu możesz połączyć pracę z dodatkową aktywnością.

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy i wdrożymy Cię w zakres obowiązków. Zapewniamy również wsparcie Koordynatora Personalnego na każdym etapie współpracy, a po okresie próbnym możesz dołączyć do zespołu bezpośrednio u naszego Klienta. 

To może być doskonały początek Twojej drogi zawodowej, zdobędziesz z nami doświadczenie zawodowe w międzynarodowym środowisku w jednej z czołowych firm logistycznych, co na pewno zaprocentuje w przyszłości. 

Zadania, jakie na Ciebie czekają to wyjaśnianie niezgodności paczek, segregacja i przenoszenie przesyłek na magazynie oraz wprowadzanie danych do systemu. 

Chcesz pracować z Nami? WYŚLIJ CV!

Na Twoje pytania chętnie odpowiemy pod nr tel. 506 561 604. 

Aplikuj teraz

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.

Praca w mieście