Promesa Plus Sp. z o.o. – duża multiagencja ubezpieczeniowa funkcjonująca na rynku od 2002 roku, działająca w obszarach sprzedażowych: B2B2C, B2B, B2C, oferująca szeroką gamę produktów i usług ubezpieczeniowych oraz doradczych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do swojego biura w Warszawie osobę na stanowisko:

Menedżer Sprzedaży

Region: mazowieckie

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku dołączy do Zespołu Sprzedażowego i będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie i utrzymanie klientów z sektora B2B oraz B2B2C.

Opis stanowiska:

  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • prowadzenie negocjacji handlowych z klientami,
  • realizowanie polityki sprzedażowej zgodnie z założonymi planami,
  • współtworzenie promocji produktów i strategii sprzedaży,
  • poszukiwanie nowych możliwości poszerzania oferty.

Wymagania:

  • minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży,
  • zorientowanie na osiąganie wyników sprzedażowych,
  • zdolności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • dobrze rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
  • inicjatywa i skuteczność w działaniu,
  • znajomości pakietu Microsoft Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • szkolenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

Administratorem danych jest Promesa Plus sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Państwa wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Państwa wyraźnej zgody.