Magazynier - 18 zł/h brutto, praca od zaraz!

Poznań, Jeżyce, wielkopolskie, Polska
70 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Obecnie dla naszego Klienta, sprzedawcy systemów diagnostycznych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Poznań, Jeżyce
Region: wielkopolskie

Dla nas ważna jest motywacja!

Nie wymagamy od Ciebie wielkiego doświadczenia, wystarczy nam pierwsza styczność z pracami magazynowymi, chęci do pracy oraz gotowość do przenoszenia ciężarów!

Na stanowisku będziesz zajmował/ła się układaniem towarów oraz przyjmowaniem dostaw.

Zainteresowany/a?

Pewnie!

Gwarantujemy:

  • 18 zł/h brutto na start;
  • umowę zlecenie;
  • atrakcyjne zmiany w godzinach 7.30-15.30 lub 9.00-17.00;
  • szybkie wdrożenie w obowiązki.

Nasz magazyn znajduje się blisko centrum Poznania  - na Jeżycach!

Przekonaj się sam/a, czekamy na Ciebie!

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas na adres: e.cofta@ksservice.pl lub zadzwoń pod numer: 503 075 956.

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.