Project\Transition Manager (m/f)

Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
58 dni temu

CSP Customer Services Polska Sp. z o.o. jest częścią  Adecco S.A. - oraz spółką córką Adecco Business Solutions GmbH. Na zlecenie międzynarodowych firm świadczymy kompleksowe usługi z branży Business Process Outsourcing.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy obecnie osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Szczecin
Region: zachodniopomorskie

Główne zadania to:

  • Planowanie oraz prowadzenie tranzycji nowych projektów lub procesów biznesowych
  • Zarządzanie komunikacją projektową, dbałość o terminowość oraz właściwy przepływ informacji
  • Implementowanie projektu, aktywyny udział w tworzeniu struktur oraz procedur, mapowanie procesów oraz ich stałe usprawnianie
  • Zarządzanie zespołem projektowym, planowanie i rozliczanie zadań, motywowanie oraz zapewnienie wysokiej efektywności pracy
  • Realizacja projektu zgodnie z przyjętymi założeniami (KPI)
  • Identyfikacja możliwości rozwojowych, optymalizacja i doskonalenie procesów
  • Analiza raportów oraz definiowanie kierunku działań
  • Raportowanie wyników pracy
  • Dbałość o utrzymywanie pozytywnych i długofalowych relacji z Kontrahentem

Jakie są nasze oczekiwania?

  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Transition Managera lub Project Managera w branży BPO/SSC
  • Biegła znajomość j. niemieckiego - warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne
  • Bardzo dobra znajomość Ms Office, w szczególności Excela
  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Co gwarantujemy w zamian?

Umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
Pakiet benefitów:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie karnetu sportowego
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Nagrody jubileuszowe
  • Premie świąteczne
  • Imprezy firmowe latem i zimą
  • Sezonowe niespodzianki
  • Nowoczesne biuro w świetnej lokalizacji

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CSP Customer Services Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, kod pocztowy 71-602, ul. Storrady Świętosławy 1B mojego wizerunku oraz moich danych osobowych wymienionych w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (Dz. U. z 2014 r. poz. 1502 z póź. zm.) oraz danych osobowych podanych dobrowolnie m.in. hobby, numer telefonu, adres e-mail w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy

Zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych informujemy, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest CSP Customer Services Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, kod pocztowy 71-602, przy ul. Storrady Świętosławy 1B, tel. 91 484 33 36 , adres email: info@cs-polska.com
  2. Inspektorem Ochrony Danych Osobowych jest Holger Kieselmann, adres email: Holger.Kieselmann@adeccogroup.com.
  3. Dane osobowe są zbierane oraz przetwarzane dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji oraz zawarcia w przyszłości umowy o pracę, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także w zakresie wizerunku oraz dla potrzeb przyszłych rekrutacji.
  4. Dane przekazane przez Panią/Pana będą podlegały udostępnieniu:
    - pracownikom działu HR,
    - kadrze kierowniczej oraz zarządzającej decydującej o zatrudnieniu.
  5. Podanie danych w zakresie określonym przepisami kodeksu pracy jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
  6. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
  7. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii przetwarzanych danych,  a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania danych, jak również prawo do cofnięcia w dowolnym momencie wcześniej udzielonej zgody na przetwarzanie danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadku cofnięcia zgody dane osobowe zostaną niezwłocznie usunięte.
  8. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu.
  9. Dane osobowe zebrane dla potrzeb aktualnego procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres 12 miesięcy od daty wpływu.
  10. Dokumenty aplikacyjne  kandydatów nierozpatrzone w obecnym procesie rekrutacji lub rozpatrzone negatywnie będą usuwane po zakończeniu procesu rekrutacyjnego, a dane osobowe kandydatów nie będą przetwarzane w żadnym innym celu. Dokumenty aplikacyjne nie będą odsyłane.
  11. W przypadku kandydatów, którzy wyrażą wyraźną i dobrowolną zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumenty aplikacyjne będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od daty ich wpływu. Po upływie okresu przechowywania dane osobowe zostaną usunięte lub zanonimizowane.