w aktówce
powrót do listy ogłoszeń
Aplikuj

Pracownik produkcji - praca od zaraz!

Poznań, wielkopolskie, Polska
10 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Obecnie dla naszego Klienta z branży budowlanej poszukujemy osób chętnych do podjęcia następującej pracy: Pracownik Produkcji.

Pracownik produkcji - praca od zaraz!

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Potrzebujesz pracy od zaraz?

Świetnie się składa!

Zostań pracownikiem produkcji i sortuj śrubki oraz wkręty w firmie zajmującej się proszkowym malowaniem metalowych elementów.

Jedyne czego od Ciebie wymagamy, to zaangażowanie w pracę i chęci do rozwijania swoich umiejętności.

Nasza oferta to 14,70 zł/h brutto oraz zatrudnienie na podstawie  umowy zlecenie.

Pracę możesz rozpocząć nawet od jutra!

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14 oraz 14-22, nasza firma znajduje się tuż przy stadionie na ulicy Bułgarskiej!

Czekamy na Ciebie! Nie zwlekaj ani minuty dłużej!

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Zadzwoń pod numer: 503 075 956 lub napisz na adres: e.cofta@ksservice.pl.

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.

Praca w mieście