Operator wózka widłowego

Skierniewice, Polska, łódzkie, Polska
12 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Skierniewice, Polska

Nr. ref.: a0t4H00000gP8W8QAK

Obowiązki:

  • przewóz towaru,
  • załadunek towaru,
  • pakowanie oraz kompletowanie zamówień,
  • ocena jakości towaru,
  • sprawdzanie towaru pod kątem braku uszkodzeń.

Wymagania:

  • dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • zdolności manualne,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (warunek konieczny),
  • doświadczenie w pracy w magazynie mile widziane.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w systemie 3-zmianowym,
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy,
  • bezpłatny transport do miejsca pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.