Operator CNC bez doświadczenia

Mysłowice, Polska, śląskie, Polska
46 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Mysłowice, Polska

Nr. ref.: a0t4H00000gP8SQQA0

Opis stanowiska:

  • obsługa pras krawędziowych sterowanych numerycznie / wykrawarek, przygotowanie pracy urządzeń w oparciu o systemy kontrolne,
  • produkcja części metalowych zgodnie z planem produkcji i wymaganą specyfikacją,
  • przygotowanie części, materiałów oraz narzędzi do procesu obróbki,
  • kontrolowanie procesu obróbki pod kątem jakości.

Wymagania:

  • znajomość rysunku technicznego (odczytywanie wymiarów, rzutów),
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków,
  • obsługa urządzeń pomiarowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w systemie trzyzmianowym lub czterobrygadowym,
  • premię miesięczną do 400 zł brutto,
  • realną szansę rozwoju,
  • dodatek jubileuszowy, premie świąteczne,
  • ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport,
  • wczasy pod gruszą, bilety do kina.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.