Audytor Wewnętrzny ze znajomością języka niemieckiego

Woj. Mazowieckie, mazowieckie, Polska
18 dni temu

HRK Finance specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy ekonomistów na potrzeby organizacji międzynarodowych oraz wiodących spółek z kapitałem polskim. Dla naszych klientów pozyskujemy ekspertów i menedżerów oraz pracowników średniego szczebla w działach finansów. Posiadamy unikalne doświadczenia w budowaniu całych struktur centrów finansowych. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

województwo: łódzkie lub mazowieckie

Zadania:

  • Aktywne uczestnictwo w przygotowaniu planu projektów audytowych,
  • Przeprowadzanie audytów finansowych zgodnie z założonym planem audytu,
  • Testowanie kontroli wewnętrznych w poszczególnych procesach i procedurach istniejących w organizacji,
  • Nadzór nad bieżącą pracą i procesami cyklicznymi w dziale,
  • Udział w projektowaniu, implementacji oraz testowaniu nowych systemów kontroli wewnętrznej,
  • Identyfikowanie problemów związanych z funkcjonowaniem całej firmy, rekomendowanie rozwiązań i dalszych działań,
  • Sporządzanie raportów wraz z wynikami prac wraz z analizą i prezentacją wniosków,
  • Opracowywanie procedur usprawniających pracę w całej Grupie.

Wymagania:

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych, które stanoiwią około 50% czasu pracy (teren południowej Polski),
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z rachunkowości, finansów lub zarządzania,
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w audycie zewnętrznym lub wewnętrznym,
  • Znajomość polskich oraz międzynarodowych standardów rachunkowości,
  • Bardzo dobra znajomość procedur audytowych oraz przepisów finansowo – księgowych,
  •  Umiejętność wyciągania wniosków i przekładania ich na konkretne działania,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, dotrzymywanie terminów,
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel.