Tester Automatyczny

Warszawa, mazowieckie, Polska
11 dni temu

HRK IT Contracting specjalizuje się w outsourcingu specjalistów IT. Dzięki współpracy z czołowymi firmami na terenie Polski oraz EMEAR naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: zespół IT Contracting w HRK.

Dla Klienta z branży loteryjnej, który dzięki oferowanym rozwiązaniom, umożliwiają przetwarzanie transakcji na masową skalę dla ponad 80 loterii w różnych krajach, na sześciu kontynentach. Są to między innymi: Chile, Dominikana, USA, Białoruś, Wielka Brytania, Niemcy, Dania, Chiny, Kanada, Belgia, Finlandia, a także pierwsza zalegalizowana loteria na Tajwanie, aktualnie poszukujemy osoby na poniżej przedstawione stanowisko.

województwo: mazowieckie

Zadania:

  • Wykonywanie testów oprogramowania zgodnie z jego wymaganiami
  • Dokumentacja wyników testów i rejestrowanie wszystkich rozbieżności
  • Sprawdzanie dokumentacji i procedur pod kątem wymagań
  • Partycypacja w testach akceptacyjnych klienta
  • Generowanie raportów o zdarzeniach związanych z awariami

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość technologii:
    • SQL
    • SOAP UI
    • Red Hat Enterprise Linux Server
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)

Oferujemy:

  • Możliwośc okazjonalnej pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę z najnowszymi technologiami
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport