Architekt Rozwiązań ze znajomością systemów SAP

Warszawa, mazowieckie, Polska
35 dni temu

HRK IT Contracting specjalizuje się w outsourcingu specjalistów IT. Dzięki współpracy z czołowymi firmami na terenie Polski oraz EMEAR naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: zespół IT Contracting w HRK.

Aktualnie poszukujemy architekta rozwiązan IT ze znajomością systemów SAP do projektu dla klienta z branży ubezpieczeniowej.

województwo: mazowieckie

Zadania:

  • Weryfikacja produktów analizy biznesowej pod kątem spełnienia wymagań jakościowych, kompletności i technicznej wykonalności
  • Tworzenie rozwiązań technicznych(architektura logiczna) na podstawie produktów analizy biznesowej
  • Weryfikacja zgodności architektury rozwiązania z produktami analizy systemowej

Wymagania:

  • Znajomość systemów SAPowych (finansowo/księgowy i logistyczny)
  • Doświadczenie zawodowego w obszarze analiz systemowych i architektury
  • Znajomość branży telekomunikacyjnej i modeli referencyjnych (TAM, eTOM, SID)
  • Biegłość w odbiorze i opracowaniu produktów analizy biznesowej
  • Znajomość zasad architektury SOA i standardów integracji systemów
  • Znajomość notacji UML

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę
  • Stabilizację i ciągłość projektową
  • Dostęp do szerokiego portfolio klientów