Magazynier - 17 zł/h brutto plus premia - jedna zmiana 7-15:15

Wrocław, dolnośląskie, Polska
29 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.
Obecnie dla naszego Klienta, największej sieci sklepów obuwniczych w Europie, poszukujemy Kandydatów do pracy w centralnym magazynie firmy we Wrocławiu na stanowisku Pracownik magazynowy.

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Zapomnij o pracy zmianowej oraz uciążliwych nockach!

Pracuj z nami od poniedziałku do piątku w godzinach 7- 15:15 i zyskaj więcej czasu dla siebie!

Przygotowaliśmy dla Ciebie również:

  • elastyczne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie oraz minimum formalności
  • stawkę godzinową w wysokości 17 zł brutto oraz wysokie premie miesięczne
  • dla osób chętnych możliwe ekstra płatne nadgodziny
  • zawsze terminowe wynagrodzenie i wsparcie Koordynatora personalnego
  • szkolenie wdrażające przed podjęciem pracy
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta po okresie próbnym

Twoje przyszłe zadania to:

rozładunek i załadunek towaru (obuwie oraz akcesoria obuwnicze), a także komisjonowanie towaru.

Jedyne czego oczekujemy to:

chęć i motywacja do pracy oraz punktualność i odpowiedzialność.

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia w pracach magazynowych oraz uprawnień na wózki widłowe!

Przekonaj się, że warto z nami pracować – WYŚLIJ swoje CV już teraz!

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 506 561 604.

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.