w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

To ogłoszenie wygasło 68 dni temu

Smart Solutions Recruitment Oddział w Polsce poszukuje kandydatów na wyjazd do Holandii do pracy w markecie przy wykładaniu towaru w Amsterdamie

Pracownik wykładania towaru z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego

Miejsce pracy: Holandia, Amsterdam

Poszukujemy osób zainteresowanych stałą pracą w przy wykładaniu towaru w markecie w Amsterdamie. Wymagamy zaangażowania, chęci do pracy oraz pozytywnego nastawienia. Konieczna DOBRA znajomość języka angielskiego i referencje.

Zasadnicze obowiązki na danym stanowisku pracy: 

 • Rozkładanie towaru na odpowiednie półki wg wyznaczonych norm i zasad, kontrola jakości,
 • Dbałość o odpowiednią ekspozycję produktów,
 • Kontrola terminów przydatności do spożycia,
 • Kontrolowanie zgodności cen i oznaczeń promocyjnych.
 • Przestrzeganie przepisów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, zapewnianie bezpieczeństwa pracy wszystkich pracowników. 
 • Punktualność i rzetelność wykonywanych obowiązków.

Wymagania:

 • Dobra znajomość języka angielskiego.
 • Referencje od poprzedniego pracodawcy.
 • Niekaralność.
 • Gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy.

Oferujemy: 

 • Legalną pracę na terenie Holandii w dużej agencji pracy. 
 • Wynagrodzenie płatne raz w miesiącu na rachunek bankowy w Polsce (może być w Holandii wg uznania pracownika).
 • Dla osób powyżej 22 roku życia wynagrodzenie od 11,07 EUR za godzinę. (osoby młodsze mają niższe stawki).
 • Zakwaterowanie na miejscu, za które potrącane jest później z wynagrodzenia. 
 • Ubezpieczenie, które odliczane jest od wynagrodzenia o ile pracownik nie przedłoży własnego ubezpieczenia (ok 20 EUR).
 • Koszt i organizacja wyjazdu do Holandii po stronie pracownika.
 • Organizacja codziennych dojazdów do pracy.

Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia prosimy o przesłanie CV w języku angielskim za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ,
bądź kontakt telefoniczny 502 852 352

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Aplikuj teraz

Prosimy o zawarcie w CV (lub w  innych dokumentach aplikacyjnych lub w wiadomości kierowanej do nas) klauzuli o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, przez SMART SOLUTIONS (RECRUITMENT) LIMITED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ ODDZIAŁ W POLSCE dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z rozporządzeniem  Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO). 

Jeśli chcesz aby Twoja kandydatura była brana pod uwagę przy przyszłych rekrutacjach, prosimy ponadto o zawarcie dodatkowej klauzuli o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez SMART SOLUTIONS (RECRUITMENT) LIMITED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ ODDZIAŁ W POLSCE, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z rozporządzeniem  Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO). 

Klauzula informacyjna

Administratorem Twoich danych osobowych jest SMART SOLUTIONS (RECRUITMENT) LIMITED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ ODDZIAŁ W POLSCE z siedzibą w Krakowie, przy Al. Ferdinanda Focha 32 LU 2, 30-119 Kraków, KRS: 0000737749. Administrator jest agencją zatrudnienia o numerze w rejestrze KRAZ: 19767. 

Osoby, których dane dotyczą mogą skontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: krakow@smartsr.pl lub telefonicznie pod numerem +48 12 427 14 60 lub pisemnie na adres wskazany powyżej. 

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Podstawą prawną przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne aby osoba wzięła udział w procesie rekrutacji. Zgoda może być odwołana w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. 

Odbiorcami danych będą osoby odpowiedzialne za rekrutację, potencjalni pracodawcy na terenie Polski oraz Wielkiej Brytanii.

Dane przechowywane będą przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Jeśli osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie danych osobowych  w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, jej dane będą przetwarzane przez okres 12 miesięcy od dnia udzielenia zgody. 

Dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania, w celu dopasowania profilu kandydata (jego predyspozycji zawodowych i/lub doświadczenia zawodowego) do ofert pracy dostępnych u Administratora. Zautomatyzowane przetwarzanie danych i profilowanie nie wywoła negatywnych skutków po stronie osoby, której dane dotyczą. 

Osoba, której dane dotyczą ma prawo do: dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 

Praca w mieście