Customer Service Specialist (English)

Mazowieckie, mazowieckie, Polska
29 dni temu

Polska, Mazowieckie 34603/001 Permanent

Nasz Klient jest uznaną na arenie międzynarodowej firmą, która jest liderem na rynku w swojej branży.
Do ich zespołu Obsługi klienta poszukujemy kandydata/ki zorientowanego na klienta, który będzie zarządzał i utrzymywał doskonałe relacje z klientami.

Podsumowanie / Job summary:

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i jego ugruntowaną pozycją na rynku osoba, która dołączy do zespołu będzie pracowała na samodzielnych stanowisku Customer Service zajmującym się obsługą klienta zagranicznego i polskiego.

Opis stanowiska / Job description:

* Obsługa zamówień klientów z dużą dokładnością, zapewniającą dostępność produktów i zarządzanie transportem zamówień
* Współpraca z zespołami marketingu, księgowości, produkcji oraz logistyki w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi
* Prowadzenie dokładnej i zorganizowanej dokumentacji klienta
* Współpraca z klientami biznesowymi z Polski, Czech i Słowacji
* Zapewnienie pełnej zgodności z wymogami regulacyjnymi

Kogo szukamy / Profile description:

* Minimum 3 letnie doświadczenie w obsłudze klienta / order managment
* Możliwość pracy wielozadaniowej z dużą orientacją na szczegóły
* Zdolność do utrzymywania odpowiednich i solidnych relacji biznesowych z klientami
* Biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
* Dobra komunikacja i umiejętności interpersonalne

Oferujemy / We offer:

* Atrakcyjne warunki zatrudnienia i benefity
* Pracę w zgranym zespole
* Stabilne warunki pracy

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page