Pracownik ds. Eksportu z j.włoskim – praca również dla studentów

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Tym razem, jeden z naszych Klientów, producent stolarki otworowej, znalazł się w potrzebie zatrudnienia osoby na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Eksportu ze znajomością języka włoskiego.

Miejsce pracy: Tczew, Malbork, Pruszcz Gdański, Starogard Gdański
Region: pomorskie

Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę!

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • solidną pensję  i system premiowy
  • kafeteryjny wybór benefitów (karta Multisport, opieka medyczna)
  • ubezpieczenie grupowe
  • możliwość rozwoju dzięki profesjonalnym szkoleniom, które sam wybierzesz
  • dofinansowanie do kursów językowych
  • jasno określona ścieżka kariery
  • wsparcie Lidera rynku na każdym etapie zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • elastyczne godziny pracy (7/8:00 – 15/16:00)

 Kogo szukamy?

  • Osób, które w stopniu zaawansowanym posługują się językiem włoskim.
  • W pracy cenią samodzielność i wyróżniają się zaangażowaniem w wykonywaniu zleconych obowiązków.
  • Biegle korzystają z pakietu MS Office.

Nie oczekujemy doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy.

Zadania jakie Ci powierzymy:

  • doradztwo techniczne klientom z Włoch i przygotowywanie ofert dot. zamówień
  • planowanie zleceń transportowych
  • kontrolowanie dokumentacji ds. dostaw oraz procesów sprzedaży
  • budowanie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami

Firma zlokalizowana jest w Tczewie (Rokitki).

Czekamy na Twoją aplikację!

Więcej szczegółów pod numerem: 508 351 455 lub pod adresem: k.piatek@ksservice.pl.

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.