Pracownik magazynu- 1470 zł brutto + premia/ 6-10

Stryków, Zgierz, Głowno, łódzkie, Polska
34 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów - lidera branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Pracownika magazynu.

Miejsce pracy: Stryków, Zgierz, Głowno
Region: łódzkie

Zadania:

  • ustalanie statusu przesyłki z Klientem
  • zabezpieczanie uszkodzonych paczek
  • dbanie o porządek na magazynie

Oferujemy:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • wynagrodzenie miesięczne nawet do 1690,50 zł brutto (podstawa/premia)
  • pracę od poniedziałku do piątku – weekendy są wolne
  • elastyczne godziny pracy 6- 10– doskonała opcja dla osób szukających pracy dodatkowej
  • szkolenie wdrażające w zakres obowiązków
  • wsparcie Koordynatora personalnego i przejrzyste warunki współpracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Oczekujemy jedynie chęci do pracy i zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków.

Dołącz do nas - wyślij swoje CV!

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.