w aktówce

To ogłoszenie wygasło 148 dni temu

Dla naszego Klienta, globalnego producenta zaawansowanych mikroskopów analitycznych, poszukujemy osoby na stanowiskosoby na stanowisko

Inżynier sprzedaży / sales engineer
Mikroskopy analityczne

Region: cała Polska

Zakres obowiązków:

 • Doradztwo techniczne w zakresie mikroskopów konfokalnych, analizatorów biologicznych oraz rozwiązań aplikacyjnych, powiązanych z wymienionymi urządzeniami.
 • Utrzymywanie długofalowych relacji z laboratoriami oraz instytucjami naukowymi w całej Polsce.
 • Tworzenie zaawansowanych ofert techniczno-handlowych.
 • Prowadzenie szkoleń w zakresie wykorzystania możliwości oferowanych urządzeń.
 • Udział w targach i innych imprezach branżowych.

Wymagania:

 • Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań dla sektora laboratoryjnego i naukowego w zakresie analitycznych mikroskopów konfokalnych, analizatorów biologicznych i zaawansowanych spektrometrów.
 • Gotowość do podróży służbowych na obszarze całej Polski.
 • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych ze środowiskiem naukowym.
 • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy:

 • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę w firmie będącej producentem urządzeń i jednym z liderów w swojej branży.
 • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia.
 • Szkolenia wdrażające i produktowe.
 • Wszelkie narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, komputer, telefon, tablet.

Administratorem danych osobowych jest Konrad Suski prowadzący agencję zatrudnienia (nr wpisu: 6236) pod adresem: ul. Bonifraterska 17, 00-203 Warszawa, tel.: 501-625-394, e-mail: k.suski@tbsconsulting.pl. Dane będą przetwarzane w celu związanym z udziałem Pana/Pani osoby w opisanej procedurze rekrutacji. W przypadku wyrażenia odrębnej i dobrowolnej zgody dane będą przetwarzane również w celu związanym z udziałem Pana/Pani osoby w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez administratora danych, jak również, za dodatkową zgodą na udostępnienie danych, w celach związanych z przedstawieniem Pana/Pani kandydatury w ramach projektów rekrutacyjnych prowadzonych na rzecz klientów administratora danych (promocja kandydata u klientów administratora danych). Dane będą przetwarzane na podstawie Pana/Pani zgody. Odbiorcami danych będą: pracownicy administratora, dostawcy usług internetowych (poczta elektroniczna, przestrzeń dyskowa w chmurze), a w razie potrzeby również podmioty takie jak: kancelarie prawne, firmy pocztowe i kurierskie itp. 

Administrator nie przekazuje Pana/Pani danych za granicę, lecz może do tego dojść w wyniku działalności dostawcy usług internetowych, który gromadzi dane klientów na serwerach poza terytorium EOG. Dane będą przetwarzane do momentu wycofania przez Pana/Panią zgody na przetwarzanie, chyba że administrator wcześniej podejmie decyzję o usunięciu Pana/Pani danych ze zbioru kandydatów. Przepisy prawa mogą jednak przewidywać dłuższy czas przechowywania danych. Przysługuje Panu/Pani prawo do wycofania zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, żądania dostępu do podanych danych, jak również do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Może Pan/Pani również wnieść skargę do krajowego organu nadzorczego właściwego ds. ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, lecz jest warunkiem niezbędnym do udziału lub udostępnienia danych w procesach rekrutacyjnych zgodnie z wyrażoną zgodą.

Praca w mieście