Dla międzynarodowego, renomowanego producenta systemów mocowań, dedykowanych do przemysłu metalowego, poszukujemy osoby na stanowisko

Inżynier Sprzedaży
Wyposażenie oraz Systemy Mocowań do obrabiarek CNC

Region: woj. podkarpackie i części woj. lubelskiego

Zakres obowiązków:

  • Obsługa aktualnych Klientów w woj. Podkarpackim i części woj. Lubelskiego pod kątem doboru mocowań do systemów obrabiarkowych.
  • Pozyskiwanie nowych Klientów w powierzonym regionie.
  • Kompleksowe doradztwo techniczne w zakresie doboru produktów do prowadzonego przez Klienta procesu obróbki metalu.
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami.
  • Sprzedaż systemów mocowań firmy Schunk, dedykowanych do przemysłu metalowego (zakłady przemysłowe, producenci obrabiarek CNC, warsztaty o profilu obróbki skrawaniem).
  • Negocjowanie warunków handlowych, zgodnych z polityką cenową firmy.
  • Realizacja założonych celów sprzedaży.
  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku handlowym związanym z obróbką skrawaniem (systemy mocowań, komponenty obrabiarek CNC, maszyny CNC) lub doświadczenie na stanowisku Technologa i chęć do pracy w charakterze Inżyniera Sprzedaży.
  • Wykształcenie wyższe-techniczne.
  • Gotowość do pracy mobilnej w podległym obszarze.
  • Komunikatywność i otwartość.
  • Nastawienie na realizację założonego celu.

Oferta:

  • Praca u międzynarodowego, renomowanego producenta, lidera w swojej branży.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości ok 130 000 - 180 000 pln brutto (zawiera wynagrodzenie podstawowe do 8000 pln brutto oraz system premiowy/prowizyjny, uzależniony od osiąganych wyników) - wypłacany kwartalnie i rocznie.
  • Samochód służbowy z możliwością korzystania w celach prywatnych.
  • Komputer, telefon i inne niezbędne narzędzia pracy.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę.
  • Możliwość szkoleń zagranicznych.

Administratorem danych osobowych jest Konrad Suski prowadzący agencję zatrudnienia (nr wpisu: 6236) pod adresem: ul. Bonifraterska 17, 00-203 Warszawa, tel.: 501-625-394, e-mail: k.suski@tbsconsulting.pl. Dane będą przetwarzane w celu związanym z udziałem Pana/Pani osoby w opisanej procedurze rekrutacji. W przypadku wyrażenia odrębnej i dobrowolnej zgody dane będą przetwarzane również w celu związanym z udziałem Pana/Pani osoby w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez administratora danych, jak również, za dodatkową zgodą na udostępnienie danych, w celach związanych z przedstawieniem Pana/Pani kandydatury w ramach projektów rekrutacyjnych prowadzonych na rzecz klientów administratora danych (promocja kandydata u klientów administratora danych). Dane będą przetwarzane na podstawie Pana/Pani zgody. Odbiorcami danych będą: pracownicy administratora, dostawcy usług internetowych (poczta elektroniczna, przestrzeń dyskowa w chmurze), a w razie potrzeby również podmioty takie jak: kancelarie prawne, firmy pocztowe i kurierskie itp.

Administrator nie przekazuje Pana/Pani danych za granicę, lecz może do tego dojść w wyniku działalności dostawcy usług internetowych, który gromadzi dane klientów na serwerach poza terytorium EOG. Dane będą przetwarzane do momentu wycofania przez Pana/Panią zgody na przetwarzanie, chyba że administrator wcześniej podejmie decyzję o usunięciu Pana/Pani danych ze zbioru kandydatów. Przepisy prawa mogą jednak przewidywać dłuższy czas przechowywania danych. Przysługuje Panu/Pani prawo do wycofania zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, żądania dostępu do podanych danych, jak również do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Może Pan/Pani również wnieść skargę do krajowego organu nadzorczego właściwego ds. ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, lecz jest warunkiem niezbędnym do udziału lub udostępnienia danych w procesach rekrutacyjnych zgodnie z wyrażoną zgodą.