w aktówce

Front-end Developer

Polska, Śląskie, Gliwice 34980/001 Permanent

Nasz Klient - firma ISTA, jest jednym z globalnych liderów w zakresie rozliczania indywidualnych kosztów ciepła, wody i innych mediów.

Podsumowanie / Job summary:

Do nowego projektu rozwoju wewnętrznej aplikacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko Front-end Developer.

Opis stanowiska / Job description:

  • Rozwój i utrzymanie istniejących aplikacji na wewnętrzne potrzeby firmy
  • Tworzenie nowych funkcjonalności
  • Udział w projektach tworzących nowe aplikacje
  • Współpraca z zagranicznymi zespołami

Kogo szukamy / Profile description:

  • praktyczna znajomość języka JavaScript ES5/ES6
  • znajomość Vue.js
  • dobra znajomość HTML5 i CSS3
  • umiejętność korzystania z systemu kontroli GIT
  • znajomość TypeScript, Angular i Node.js będzie dodatkowym atutem
  • co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy / We offer:

  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Wynagrodzenie w przedziale 10 000 - 13000 PLN brutto (w zależności od umiejętności i doświadczenia kandydata) lub 100 PLN/h netto (B2B)
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Praca w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page