Pracownik w dziale marketingu i sprzedaży

http://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink=" ">http://www.w3.org/1999/xlink">
Lokalizacja
Zabrze
Pracodawca
Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
Dodano
29.08.2019

Opis stanowiska:

  • wsparcie i obsługa klientów
  • dbanie o wysoką jakość obsługi i skuteczną komunikację
  • odpowiadanie na zapytania i informowanie o ofercie Klubu
  • prace administracyjno-biurowe
  • stałą opiekę nad bieżącymi klientami
  • obsługa dnia meczowego

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • wiek do 35 lat
  • łatwość uczenia się
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • dokładność, rzetelność, dyplomacja
  • znajomość pakietu MS Office
  • doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem
  • adres zamieszkania Zabrze

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

z dopiskiem - Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez „Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A”  moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. 133 Poz. 883).

Jesteśmy czołowym klubem piłki ręcznej w Polsce.