Asystent ds. Handlowo-Technicznych

Kraków, mazowieckie, Polska Kraków, wielkopolskie, Polska Kraków, łódzkie, Polska Kraków, świętokrzyskie, Polska Kraków, opolskie, Polska Kraków, podlaskie, Polska Kraków, podkarpackie, Polska Kraków, śląskie, Polska Kraków, małopolskie, Polska Kraków, kujawsko-pomorskie, Polska Kraków, warmińsko-mazurskie, Polska Kraków, lubelskie, Polska Kraków, zachodniopomorskie, Polska Kraków, pomorskie, Polska Kraków, dolnośląskie, Polska Kraków, lubuskie, Polska
21 dni temu

PROMAG S.A. (www.promag.pl) to wiodący na rynku dostawca systemów magazynowych oraz sprzętu transportu wewnętrznego. Od prawie 40 lat wyznaczamy standardy polskiej logistyki wewnętrznej łącząc bogate doświadczenie z nowoczesnością stosowanych rozwiązań. W dążeniu do doskonałości, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, aby znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie. Firma posiada rozwiniętą sieć sprzedaży opartą na doradztwie technicznym i obsługą na najwyższym poziomie. Obecnie do naszego zespołu, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Numer ref.: AHM/KRK/2019

Główne obowiązki:

  • wsparcie działań handlowych prowadzonych przez doradców technicznych
  • przygotowanie oraz monitoring ofert handlowych
  • weryfikacja i przygotowywanie umów handlowych
  • obsługa Klienta w Salonie Sprzedaży
  • opisywanie zamówień, w tym wprowadzanie ich do systemu
  • wystawianie faktur sprzedażowych
  • nadzór nad dokumentacją (umowy, faktury)
  • drobne prace magazynowe

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe techniczne)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (obsługa Klienta, handel)
  • zmysł techniczny, umiejętność analitycznego myślenia
  • dokładność, bardzo dobra organizacja pracy
  • wysoka komunikatywność, umiejętność rozmowy z Klientem
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • prywatna opieka medyczna Medicover
  • ubezpieczenie na życie
  • bony świąteczne, nagrody jubileuszowe
  • karta Multisport, wspieranie inicjatyw sportowych
  • wyjazdy integracyjne
  • firma o ogólnopolskim zasięgu i stabilizacji pozycji na rynku
  • przyjazna atmosfera i warunki pracy

ZNAJDŹ NAS:

opis opis opis@52.376332,16.9396513,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x47045afb01a85d1d:0x742387bd5dccf7dd!8m2!3d52.376332!4d16.94184?dcr=0" target="_blank"> opis