w aktówce

To ogłoszenie wygasło 142 dni temu

Wybierz swoje miejsce pracy: Bełżyce, Bychawa, Opole Lubelskie, Poniatowa, Włodawa, Biała Podlaska, Terespol, Międzyrzec Podlaski, Łuków, Stoczek Łukowski, Radzyń Podlaski, Lublin, Biłgoraj, Zamość, Hrubieszów, Kraśnik, Łęczyca, Lubartów, Ostrów Lubelski, Parczew, Tomaszów Lubelski, Puławy, Ryki, Nałęczów, Dęblin, Józefów (powiat biłgorajski), Krasnystaw, Janów Lubelski, Modliborzyce, Świdnik

Doradca Ubezpieczeniowy

Region: lubelskie

Numer ref.: Z/DU/08/2019

Obowiązki:

 • profesjonalne doradztwo z zakresu produktów zdrowotnych, ubezpieczeniowych i finansowych, dla klientów biznesowych i indywidualnych,
 • obsługa przydzielonego portfela klientów,
 • poszukiwanie nowych klientów, pozyskiwanie referencji,
 • realizacja aktywności sprzedażowych zgodnie z obowiązującym standardami

Oczekiwania:

 • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, ubezpieczenia),
 • doświadczenie w aktywnej sprzedaży min. rok,
 • mile widziane 2 lata doświadczenia w firmie ubezpieczeniowej (znajomość rynku ubezpieczeń i usług zdrowotnych),
 • umiejętność pracy z portfelem klientów,
 • doświadczenie w pracy z klientem biznesowym i indywidualnym,
 • znajomość technik sprzedaży, umiejętność pracy w oparciu o cele sprzedażowe,
 • mile widziana własna baza kontaktów sprzedażowych,
 • prawo jazdy kat. B.

W zamian wiele oferujemy:

 • stabilne warunki zatrudnienia - stałe wynagrodzenie,
 • miesięczne prowizje sprzedażowe, premie kwartalne,
 • portfel klientów,
 • pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, telefon służbowy,
 • umowa agencyjna z najbardziej rozpoznawalną firmą ubezpieczeniową w Polsce,
 • możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kompetencji.

Osoby odpowiadające na naszą ofertę pracy, prosimy o zaznaczanie,
na który powiat przesyłają swoją aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

WYŚLIJ CVWYŚLIJ NAM SWOJE ZGŁOSZENIE

Informacja Administratora danych osobowych dla Kandydata na doradcę ubezpieczeniowego.

[Administratorzy]

Administratorem danych osobowych jest PZU Życie SA z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 24, 00-133 Warszawa.

Kontakt z administratorem jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail kontakt@pzu.pl lub pisemnie na wyżej wskazany adres siedziby administratora. We wszystkich sprawach z zakresu ochrony danych osobowych może Pani/Pan kontaktować się z wyznaczonym przez administratora Inspektorem Ochrony Danych. Taki kontakt może się odbyć drogą elektroniczną na adres e-mailIODpzu@pzu.pl lub pisemnie na adres PZU Życie SA, IOD, al. Jana Pawła II 24, 00-133 Warszawa.

[Przetwarzanie danych]

Administrator może przetwarzać Pani/Pana dane w celu:

· przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego – podstawą prawną przetwarzania jest niezbędność przetwarzania do realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora; uzasadnionym interesem

administratora jest rozwój sieci sprzedaży,

· przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych w tym celu.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów.

[Okres przechowywania danych]

W przypadku wyrażenia zgody na udział w bieżącym procesie rekrutacyjnym, Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do 14 dni od dnia jego zakończenia. W przypadku wyrażenia zgody na udział

w przyszłych procesach rekrutacyjnych, Pani/Pana dane będą przechowywane do 5 lat od momentu wysłania aplikacji lub do momentu wycofania zgody.

[Przekazywanie danych]

Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom i organom upoważnionym do przetwarzania tych danych na podstawie przepisów prawa.

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratorów, m.in. dostawcom usług IT, przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z administratorami i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratorów.

[Pani/Pana prawa]

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

Przysługuje Pani/Panu prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratorów Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi.

W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu administratorów, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo jej wycofania. Zgodę można odwołać w każdym czasie w oddziale lub wysyłając e-mail na adres

kontakt@pzu.pl albo pismo na adres PZU, ul. Postępu 18a, 02-676 Warszawa. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorami lub z wyznaczonym przez Spółki Inspektorami Ochrony Danych, korzystając ze wskazanych poniżej danych kontaktowych.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w Polsce.

Praca w mieście