HRK Production aktywnie wspiera firmy z sektora produkcyjnego w pozyskiwaniu wysokiej klasy specjalistów i menedżerów odpowiedzialnych za wytwarzanie różnego typu dóbr materialnych. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdyni i Łodzi.

Reprezentujemy międzynarodową firmę produkcyjną, która jest niekwestionowanym liderem w swoim segmencie. Nasz Klient w związku z nowymi projektami poszukuje osoby na stanowisko:

Automatyk

Miejsce pracy:Kutno

Zadania:
  • Działania prewencyjne i utrzymanie ruchu w obszarze zasilania maszyn i i instalacji technologicznych
  • Szybką diagnostykę, reagowanie na awarię urządzeń, ich likwidację, analizę przyczyn oraz podejmowanie działań prewencyjnych
  • Udział w projektach modernizacji maszyn, w zespołach TPM oraz przy tworzeniu specyfikacji technicznych
  • Przestrzeganie zasad 5S, przepisów BHP i PPoż.

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku nabyte w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie   w działach utrzymania ruchu  lub działach technicznych
  • Umiejętność diagnostyki oraz napraw układów elektrycznych i elementów sterowania
  • Znajomość programowania sterowników PLC Siemens S7 będzie dodatkowym atutem
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym

Nasz Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o pozytywnej opinii na rynku pracy, która stawia na poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego swoich pracowników
  • Kwartalny system premiowy
  • Bogaty pakiet benefitów, w tym m.in. dofinansowanie dojazdów do pracy, bony świąteczne, nagrody finansowe, prywatna opieka medyczna, karta sportowa