w aktówce

Technolog

Polska, Łódzkie 34978/001 Permanent

Dla naszego klienta, jednego z największych i najnowocześniejszych przedsiębiorstw produkcyjnych, z ugruntowaną pozycją w branży wydobywczej na terenie Polski, działającego w obszarze także w obszarze przetwarzania i sprzedaży surowców naturalnych poszukuję osoby na stanowisko Technologa.

Podsumowanie / Job summary:

Z uwagi na wzrastającą liczbę realizowanych projektów, dla naszego klienta poszukujemy osoby doświadczonej w optymalizowaniu procesów wydobycia oraz przerobu surowców naturalnych. Nadrzędnym zadaniem osoby na tym stanowisku będzie optymalizowanie procesów w całym ciągu technologicznym zakładu.

Opis stanowiska / Job description:

  • Proponowanie i prowadzenie projektów optymalizacyjnych w zakresie wydobycia i przerobu w całym ciągu technologicznym zakładu;
  • Tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji technologicznej;
  • Standaryzacja wyrobów, bieżąca aktualizacja zmian w dokumentacji technologicznej;
  • Zatwierdzanie i dopuszczanie do produkcji nowych wyrobów;

Kogo szukamy / Profile description:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na pokrewnym stanowisku;
  • Znajomość technologii wydobycia i przeróbki kopalin górnictwa odkrywkowego;
  • Znajomość technologii suszenia i przemiału - produkcja specjalistycznych produktów - mączek wapiennych;
  • Znajomość technologii składowania kruszyw;

Oferujemy / We offer:

  • Możliwość kreowania ciekawych rozwiązań i wpływania na wielkość wydobycia;
  • Raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Operacyjnego spółki;
  • Możliwość pracy w trybie home-office;
  • Wsparcie merytoryczne na etapie wdrożenia oraz dalszej współpracy;
  • Zatrudnienie w organizacji, która corocznie odnotowuje znaczące wzrosty;

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page