Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Inżynier automatyk (m/k)

Miejsce pracy: Kutno, Łódź, Łowicz, Sieradz

Nr. ref.: a0t4H00000gP9arQAC

Obowiązki:

  • realizacja harmonogramów, przeglądów maszyn,
  • uczestnictwo w prewencyjnym utrzymaniu ruchu,
  • wykrywanie, usuwanie usterek i awarii, oraz ich analiza,
  • analiza oraz modyfikacja programów sterowników PLC,
  • nadzór nad pracą zrobotyzowanego parku maszynowego oraz nad systemami wizyjnymi COGNEX oraz Vision System,
  • składanie zapotrzebowania na części zamienne,
  • utrzymywanie parametrów urządzeń w wymaganym zakresie,
  • udział w projektach,
  • realizacja szkoleń.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziane uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
  • staranność, dbałość o szczegóły, terminowość,
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy.

Pracodawca oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie,
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • szkolenia za granicą,
  • rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku, podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach,
  • dodatkowe benefity: pakiet socjalny, pakiet sportowy, ubezpieczenia grupowe, opieka zdrowotna.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.