Poznańska Agencja Pracy HR Biznes Paulina Orlik-Lange (nr KRAZ 22257) to zespół doświadczonej kadry zajmującej się pozyskiwaniem najlepszych pracowników na rynku polskim, jak i zagranicznym. Zajmujemy się rekrutacją pracowników tymczasowych, pośrednictwem przy rekrutacjach stałych oraz outsourcingiem kadrowo-płacowym pracowników z Polski, jak i z innych krajów.

Doradca ds. sprzedaży samochodów

Miejsce pracy: Komorniki
Region: wielkopolskie

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż samochodów dostawczych do 3,5 t zgodnie z  polityką firmy,
  • aktywne poszukiwanie klienta (spotkania także poza salonem sprzedaży),
  • budowanie bazy klientów zainteresowanych zakupem samochodów dostawczych,
  • dbanie o odpowiednią ekspozycję samochodów,
  • doradztwo w zakresie finansowania zakupu,
  • udział w akcjach promocyjnych i marketingowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w obszarze sprzedaży nowych samochodów (mile widziane samochodów dostawczych) – warunek konieczny
  • wykształcenie minimum średnie,
  • umiejętności sprzedażowe,
  • wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • zaangażowanie w pracę i nastawienie na realizację celu,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • skrupulatność,
  • wiedza techniczna (podstawowa),
  • znajomość rynku motoryzacyjnego – dodatkowy atut,
  • chęć do nauki i  zdobywania nowych informacji,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • długotrwałą współpracę (kolejna umowa na czas nieokreślony),
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz przejrzysty system premiowy,
  • dofinansowanie do karty MultiSport,
  • ubezpieczenie Medicover,
  • niezbędne narzędzia do pracy: telefon, laptop, samochód służbowy (dostępny w godzinach pracy).

Zapraszamy do przesyłania CV.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.