w aktówce

Facility Manager

Polska, Podkarpackie, Rzeszów 34878/001 Permanent

Naszym klientem jest międzynarodowa firma świadcząca usługi techniczne dla firm produkcyjnych i usługowych, będąca liderem w swojej branży.

Podsumowanie / Job summary:

Facility Manager będzie odpowiedzialny za zarządzanie usługą technicznej obsługi klienta zgodnie z najwyższymi standardami firmy.

Opis stanowiska / Job description:

  • Zarządzanie działaniami dotyczącymi obsługi technicznej obiektu;
  • Zarządzanie zespołem w zakresie obsługi infrastruktury technicznej budynku oraz współpraca z kontrahentem;
  • Nadzór nad eksploatacją, konserwacjami oraz remontami urządzeń elektrycznych, energetycznych oraz automatyki;
  • Opracowywanie i realizacja harmonogramu prac;
  • Kalkulacja kosztów inwestycji, kontrolowanie i aktualizowanie budżetu;
  • Kontrola nad dokumentacją - przeglądami budowlanymi, gwarancjami, zezwoleniami;
  • Monitorowanie prac i wsparcie merytoryczne pracowników;
  • Kontrola przepływu faktur;
  • Raportowanie.

Kogo szukamy / Profile description:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 5 lat;
  • Biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny;
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, elektryka, energetyka, automatyka, robotyka);
  • Umiejętność analitycznego myślenia, zarządzania czasem i ustalania priorytetów, rozwiązywania problemów w dialogu;
  • Szybkość działania, skrupulatność, samodyscyplina;
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne.

Oferujemy / We offer:

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, która jednocześnie posiada ugruntowaną, budowaną przez wiele lat, pozycję na rynku;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, prywatna opieka medyczna, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i karty sportowej).

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page