Canal+ Platforma to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci.

Canal+ Platforma to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

idualnych potrzeb.

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Poszukujemy do naszego sklepu własnego, mieszczącego się w centrum handlowym
w Warszawie (Galeria Wileńska/Galeria Północna) osób na stanowisko:

Twoje zadania:
  • Realizacja planów sprzedaży
  • Sprzedaż i promowanie oferty w punkcie sprzedaży nc+
  • Obsługa klientów zgodnie ze standardami nc+
  • Stałe aktualizowanie wiedzy o ofertach nc+ oraz konkurencji
  • Bieżące monitorowanie stanów magazynowych
  • Uczestnictwo w projektach nc+

Nasze oczekiwania:

  • Optymizm i pozytywne nastawienie do pracy
  • Umiejętność słuchania i reagowania na potrzeby klientów
  • Zainteresowanie nowymi technologiami
  • Energia, inteligencja i wysoka kultura osobista
  • Inicjatywa w działaniu
  • Wyższe wykształcenie (lub osoby w trakcie studiów) mile widziane

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Cenne i unikalne doświadczenie zawodowe
  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty platformy nc+
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ITI Neovision S.A. z siedzibą w Warszawie (02-758), al. gen. W. Sikorskiego 9, zawartych w przekazanym CV na potrzeby prowadzonego procesu rekrutacji”.

Informujemy, że mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich usuwania oraz poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.