Specjalista ds. jakości / Opiekun klienta – Kundenbetreuer

Legnica, dolnośląskie, Polska
14 dni temu

Lepiej, szybciej, nowocześniej ... w silnym zespole Jako przedsiębiorstwo rodzinne średniej wielkości, zatrudniające 850 pracowników, chcielibyśmy współtworzyć z Państwem przyszłość. Nasza firma jest od ponad 60 lat partnerem i dostawcą systemów w branży samochodowej. Naszą pasją są moduły i systemy z tworzywa sztucznego zaawansowane technicznie. Otwartość, innowacja, kreatywność i wysoka jakość usług tworzą naszą kulturę przedsiębiorstwa.

Dołączcie do nas!

Miejsce pracy: Legnica

Region: dolnośląskie

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad jakością procesów produkcyjnych w firmie,
  • rozwiązywanie problemów produkcyjnych,
  • prowadzenie i nadzór nad realizacją działań korygujących,
  • kontakt z klientem oraz reprezentowanie firmy wobec klienta,
  • sporządzanie raportów 8D.

Poszukiwane kompetencje:

  • znajomość języka niemieckiego – stopień minimum komunikatywny,
  • gotowość do krótkich, zagranicznych wyjazdów służbowych.
  • mile widziane doświadczenie jakościowe: raport 8D, umiejętność tworzenia instrukcji kontroli , Plan Controli, FMEA.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę,
  • indywidualny proces wdrożenia na zajmowane stanowisko,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez specjalistyczne szkolenia,
  • dofinansowanie do posiłków oraz chip na napoje,
  • świadczenia socjalne: wczasy pod gruszą, karty podarunkowe, bony świąteczne,
  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne po okresie próbnym,
  • kartę Multisport.