Firma produkcyjna zatrudni osobę do pracy na produkcji na stanowisku:

Pracownik produkcji – pomocnik operatora

Miejsce pracy: Częstochowa

Opis stanowiska:

  • bezpośrednia produkcja,
  • pomoc w obsłudze urządzeń produkcyjnych do przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • praca na trzy zmiany.

Wymagania:

  • zaangażowanie w powierzoną pracę,
  • sprawność fizyczna,
  • umiejętność komunikacji
  • brak nałogów.

Zatrudnienie na pełen etat, na podstawie umowy o pracę.

Miejsce pracy: Częstochowa, ul. Bojemskiego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą:

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest Aristar Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Katowicach przy ul. Ordona 7/19 Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu.We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Aristar inspektorem danych osobowych.