Kierowca kat C+E również bez doświadczenia

Wrocław, dolnośląskie, Polska Wrocław, kujawsko-pomorskie, Polska Wrocław, lubelskie, Polska Wrocław, lubuskie, Polska Wrocław, łódzkie, Polska Wrocław, małopolskie, Polska Wrocław, mazowieckie, Polska Wrocław, opolskie, Polska Wrocław, pomorskie, Polska Wrocław, podkarpackie, Polska Wrocław, podlaskie, Polska Wrocław, śląskie, Polska Wrocław, świętokrzyskie, Polska Wrocław, warmińsko-mazurskie, Polska Wrocław, wielkopolskie, Polska Wrocław, zachodniopomorskie, Polska
6 dni temu

Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. jest jedną z największych firm transportowych w Europie, działającą w 8 krajach i zatrudniającą 5.100 pracowników w 35 oddziałach. Dzięki wzróżniającej nas  "Kulturze Logistyki" zdołaliśmy pozyskać najbardziej znanych klientów z branży motoryzacyjnej, produkcji napojów i tworzyw sztucznych oraz z zakresu produkcji  maszyn rolnych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Region: Cała Polska

Opis stanowiska:

Polski oddział firmy Duvenbeck zatrudni kierowców kat. C+E w transporcie międzynarodowym. Trasy Polska-Holandia i Polska-Niemcy . Praca możliwa w systemie 3/1 lub 2/1. Podwójne obsady. Baza - Wrocław, Wykroty

Oczekujemy:

  • aktualnego prawa jazdy kat. C+E (z kod. 95)
  • ukończonego kursu na przewóz rzeczy
  • dyspozycyjności, aktualnej karty kierowcy
  • niekaralności
  • uczciwości, terminowości oraz zaangażowania w powierzone obowiązki

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w renomowanej firmie z zagranicznym kapitałem
  • nowy, sprawny tabor
  • terminowe wynagrodzenie (podastawa + premie + diety)
  • szkolenie z zakresu ekonomicznej jazdy
  • atrakcyjny pakiet socjalny

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.