Poznańska Agencja Pracy HR Biznes Paulina Orlik-Lange (nr KRAZ 22257) to zespół doświadczonej kadry zajmującej się pozyskiwaniem najlepszych pracowników na rynku polskim, jak i zagranicznym. Zajmujemy się rekrutacją pracowników tymczasowych, pośrednictwem przy rekrutacjach stałych oraz outsourcingiem kadrowo-płacowym pracowników z Polski, jak i z innych krajów.

Kontroler jakości

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Zakres obowiązków:

  • kontrola produkowanych detali za pomocą narzędzi (wysokościomierze, suwmiarki, mikrometry)
  • kontrola międzyoperacyjna oraz ostateczna produkowanych sztuk

Wymagania:

  • wykształcenie średnie (mile widziane techniczne)
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w pracy na maszynie pomiarowej
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • punktualność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta po 6 miesiącach (możliwość wcześniejszego przejęcia pracownika przez Klienta)
  • nasz Klient zapewnia obuwie i odzież roboczą

Zapraszamy do przesyłania CV.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się w wybranymi kandydatami.