Mistrz Utrzymania Ruchu (k/m)

Wrocław, dolnośląskie, Polska
12 dni temu

Polska, Wrocław 35060/001 Permanent

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna ulokowana w Środzie Śląskiej.

Podsumowanie / Job summary:

Obecnie, dla jednego z naszych klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko Mistrza Utrzymania Ruchu.

Opis stanowiska / Job description:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

*Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń produkcyjnych i instalacji
*Planowanie i organizacja przeglądów, remontów, konserwacji maszyn i urządzeń
*Planowanie i koordynacja prac oraz nadzór nad podległymi pracownikami
*Analiza przyczyn i skutków awarii oraz kontrola wykonania napraw
*Nadzór i prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej
*Zamawianie części zamiennych
*Podejmowanie inicjatyw w zakresie optymalizacji procesów; optymalizacja kosztów utrzymania maszyn, urządzeń i instalacji
*Nadzór nad pracą serwisów i podwykonawców
*Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy.

Kogo szukamy / Profile description:

Oczekiwania względem kandydatów:

* Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe z zakresu remontów maszyn, mechaniki w firmie produkcyjnej
* Wykształcenie co najmniej średnie techniczne o profilu mechanicznym/elektrycznym
* Dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu automatyki przemysłowej, sterowników, napędów; uprawnienia SEP "E"
* Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz bardzo dobre zdolności organizacyjne;
* Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
* Dyspozycyjność wynikająca z produkcji w ruchu ciągłym

Oferujemy / We offer:

Nasz klient oferuje:

* Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
* Stabilne warunki zatrudnienia
* Atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego
* Bogaty i zróżnicowany pakiet świadczeń socjalnych

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page