Dyrektor Finansowy (Interim Management)

Gniezno, Polska, wielkopolskie, Polska
25 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gniezno, Polska

Nr. ref.: a0t4H00000gPAe1QAG

Obowiązki:

  • całkowita odpowiedzialność za obszar finansowo-księgowy w firmie,
  • opracowywanie budżetu firmy oraz analiz finansowych,
  • zarządzanie kapitałem obrotowym,
  • kontrola środków finansowych, budżetu rocznego oraz planu wydatków,
  • wdrażanie i modyfikacja systemów finansowych, procedur i regulaminów,
  • bezpośrednia współpraca z właścicielami firmy pod kątem podejmowania decyzji biznesowych,
  • zarządzanie i organizacja pracy podległych działów,
  • zarządzanie i nadzór pracy działu IT, księgowości oraz głównego Specjalisty ds. Zakupów,
  • zapewnianie przestrzegania zasad BHP i p.poż.,
  • udział we wdrażaniu programu "Doskonałe Przedsiębiorstwo" (metodologia 5S, likwidacja strat - metoda PDCA),
  • zapewnianie przestrzegania norm prawnych w podległych działach,
  • akceptacja przelewów bankowych i listy płac,
  • zatwierdzanie zamówień.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe finansowe, ekonomiczne lub pokrewne,
  • minimum kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Dyrektora Finansowego,
  • zdolności przywódcze,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność obsługi systemów MS Office.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji,
  • posadę na czas określony (Interim Management),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w Gnieźnie.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.