w związku z uruchomieniem Zakładu Uszlachetniania Białka Roślinnego zatrudnimy:

SPECJALISTA HANDLOWY DS. ŻYWIENIA DROBIU

Miejsce pracy do wyboru: woj. kujawsko-pomorskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie, lubelskie

Zadania:

  • doradztwo w zakresie hodowli drobiu

  • bilansowanie dawek żywieniowych
  • sprzedaż produktów firmy do klientów kluczowych

Oczekiwania:

  • doświadczenie w branży żywieniowej drobiu lub wykształcenie kierunkowe (zootechnika, weterynaria, rolnictwo)

  • umiejętność skutecznej komunikacji
  • prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:

  • dostęp do najnowszej wiedzy w dziedzinie żywienia zwierząt

  • konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • samochód i inne narzędzia pracy
  • realny wpływ na działania promocyjne produktów do żywienia zwierząt

“PROMUJEMY KOMPONENTY PASZOWE ZAWIERAJĄCE BIAŁKO ORAZ BIAŁKO CHRONIONE”

Czekamy na CV i list motywacyjny. Dokumenty prosimy kierować za pomocą poniższego przycisku. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przekazanych przeze mnie oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów kwalifikacyjnych , w celu udziału w wybranej rekrutacji prowadzonej przez AGROLOK Sp. z o.o.”

Jeśli wyrażają Państwo wolę, aby złożone przez Państwa CV/listy motywacyjne były wykorzystywane przez AGROLOK Sp. z o.o. do kolejnych rekrutacji, prosimy o zawarcie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przekazanych przeze mnie oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów kwalifikacyjnych, w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez AGROLOK Sp. z o.o.”