Zostań Magazynierem i zyskaj pracę w świetnej lokalizacji, umowę o pracę oraz wolne weekendy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operator wózka widłowego.

Miejsce pracy: Łódź, Konstantynów Łódzki, Aleksandrów Łódzki, Pabianice, Zgierz
Region: łódzkie

Jesteś gotowy/a rozwinąć swoją karierę? Nasza firma Ci to umożliwi!

Jeśli chcesz zyskać:

  • stabilne zatrudnienie - umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie - stawkę wynoszącą 18,50 zł brutto/h
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • okazję do zwiększenia wynagrodzenia w przypadku nadgodzin
  • wolne weekendy
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • przejrzyste warunki współpracy
  • wsparcie i opiekę koordynatora personalnego na każdym etapie zatrudnienia

Sprawdź szczegóły oferty!

Powierzymy Ci zadania dotyczące :

  • rozładunku i załadunku aut przy użyciu wózka widłowego
  • rozwożenia towaru w wyznaczone miejsca w magazynie

Jeśli posiadasz:

  • aktualne uprawnienia na obsługę wózka widłowego UDT
  • gotowość do pracy trzyzmianowej (06:00 – 14:00; 14:00 – 22:00, 22:00-06:00)

Serdecznie zachęcamy Cię do przesłania swojego CV!

Firma zlokalizowana jest w Łodzi (Polesie).

Zaaplikujesz?

Jesteśmy otwarci na twoje pytania! Rozwiejemy wszelkie wątpliwości pod numerem:

508 351 455.

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.