w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

To ogłoszenie wygasło 130 dni temu

Jesteśmy liderem na rynku usług elektroinstalacyjnych
oraz czołowym polskim producentem
urządzeń elektroenergetycznych 

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER BUDOWY W ZAKRESIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Miejsce pracy: województwo pomorskie

Zakres obowiązków:

 • wsparcie Kierownika Robót przy realizacji prac elektrycznych
 • dbałość o terminową realizację harmonogramu prac 
 • sporządzanie dokumentacji technicznej 
 • nadzór nad firmami podwykonawczymi 

Od kandydatów oczekujemy:

 • wykształcenia wyższego elektrycznego 
 • dobrej znajomości obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
 • umiejętności kontrolowania prac prowadzonych na budowie 
 • umiejętności pracy w zespole i komunikatywności 
 • chęci do rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
 • zaangażowania i dyspozycyjności 
 • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego 

Oferujemy:

 • atrakcyjne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie 
 • o ugruntowanej pozycji na rynku 
 • pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie aktywności sportowej i wypoczynku )
 • wdrożenie do pracy na stanowisku 
 • możliwość rozwoju i szkoleń 
 • przyjazną atmosferę pracy

Oferty zawierające CV należy przesłać za pomocą przycisku aplikowania

Aplikuj teraz

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:Zgadzam się na przetwarzanie przez Elektromontaż Poznań S.A.  danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. 

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem dane.osobowe@elektromontaz.com 

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. 

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. 

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 90 dni od daty wpływu aplikacji a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 180 dni od daty wpływu aplikacji Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 365 dni od daty wpływu aplikacji.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. 

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem dane.osobowe@elektromontaz.com

Praca w mieście