Menedżer zespołu sprzedażowego

miasta nie podano, dolnośląskie, Polska miasta nie podano, kujawsko-pomorskie, Polska miasta nie podano, lubelskie, Polska miasta nie podano, lubuskie, Polska miasta nie podano, łódzkie, Polska miasta nie podano, małopolskie, Polska miasta nie podano, mazowieckie, Polska miasta nie podano, opolskie, Polska miasta nie podano, pomorskie, Polska miasta nie podano, podkarpackie, Polska miasta nie podano, podlaskie, Polska miasta nie podano, śląskie, Polska miasta nie podano, świętokrzyskie, Polska miasta nie podano, warmińsko-mazurskie, Polska miasta nie podano, wielkopolskie, Polska miasta nie podano, zachodniopomorskie, Polska
29 dni temu

Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z sukcesami działa na rynku nieruchomości, obligacji oraz wierzytelności.

W związku z ekspansywnym rozwojem poszukujemy do współpracy:

Region: Cała Polska

Opis stanowiska:

  • Budowa struktury sprzedaży,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Pozyskiwanie partnerów z branży inwestycyjnej,
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami,
  • Prowadzenie i organizacja szkoleń dla podległego zespołu.

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży finansowej,
  • Udokumentowane sukcesy w sprzedaży,
  • Samodzielne planowanie działań sprzedażowych, rekrutacyjnych, umiejętność pozyskiwania inwestorów i partnerów inwestycyjnych,
  • Rozwinięte kompetencje menadżerskie: motywowania, wspierania i szkolenia podległego zespołu,
  • Determinacja w osiąganiu celów,
  • Proaktywna postawa biznesowa.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Jasno określona ścieżka kariery,
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne,
  • Wynagrodzenie stałe + prowizja,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Pakiet socjalny np.: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna Enel-Med, konkursy wewnętrzne.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.