Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla naszego Klienta, firmy z Poznania, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kasjer/Kasjerka - 17,50 zł/h

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie
Numer ref.: KK/POZ/092019
Oferujemy:
  • umowę zlecenie
  • wynagrodzenie w wysokości 17,50 zł/h brutto
  • dodatki po okresie próbnym
  • pracę 2-zmianową między 8:00 a 18:00
  • możliwość pracy 8 lub 10 godzin dziennie
  • pracę od zaraz
  • lokalizacja: Poznań-Górczyn
Zadania:
  • obsługa klienta
  • układanie towaru na półkach
  • dbanie o wygląd sklepu i ekspozycję towarów
  • obsługa kasy fiskalnej
Nie wymagamy doświadczenia!

Wystarczą chęci do pracy i zaangażowanie :)

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i umiejętność obsługi kasy fiskalnej.

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.