w aktówce

To ogłoszenie wygasło 2 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, do jednego ze szczecińskich oddziałów dużej firmy logistycznej, rekrutujemy pracowników magazynowych do obsługi wózków widłowych.

Magazynier - Operator Wózka Widłowego z UDT

Miejsce pracy: Szczecin, Stargard Szczeciński, Pyrzyce, Gryfice
Region: zachodniopomorskie

Kogo szukamy?

Śmiałków, którzy bez wahania podejmą się zadań związanych z przemieszczaniem ładunków z samochodu na magazyn i odwrotnie.

Czego oczekujemy?

Doświadczenia w pracy magazynowej wraz z uprawnieniami UDT na obsługę wózka widłowego oraz gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym.

Co oferujemy?

Oprócz umowy o pracę, wynagrodzenia podstawowego, premiach frekwencyjnych i wydajnościowych oraz dodatków za pracę w godzinach nocnych, każdy z pracowników otrzyma również atrakcyjny dodatek pieniężny za polecenie magazyniera z uprawnieniami!


A w późniejszym czasie także szeroki pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. Medicover, czy kartę Multisport. 

Miejsce pracy znajduje się blisko Szosy Stargardzkiej.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 508 351 455 - ZAPRASZAMY! :)

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.

Praca w mieście