www.agrolok.pl

W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy zatrudnimy osobę na stanowisko:

Agronom ds. produkcji roślinnej

Region: Cała Polska

rejon działania do wyboru: warmińsko-mazurskie, pomorskie, zachodniopomorskie, lubelskie, dolnośląskie

Zadania:

  • doradztwo rolne w zakresie technologii uprawy roślin
  • prowadzenie szkoleń dla klientów dot. upraw rolnych

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie rolnicze
  • praktyczna znajomość technologii uprawy roślin
  • prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • udział w szkoleniach i konferencjach branżowych
  • samochód i inne narzędzia pracy

C.V. i list motywacyjny prosimy kierować za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI