British American Tobacco jest jedną z wiodących firm na międzynarodowym rynku. Nasze marki są obecne na rynkach w 200 krajach i powstają w 44 zakładach produkcyjnych, które są rozmieszczone na terenach 42 krajów. Jesteśmy z tego dumni, że na stałe znajdujemy się pośród 5 najwyżej notowanych firm na Giełdzie Papierów Wartościowych w Londynie. Nasze portoflio obejmuje światowej sławy Marki Globalne – Dunhill, Kent, Lucky Strike, Pall Mall oraz Rothmans a także wiodące międzynarodowe marki takie jak: Vogue, Peter Stuyvesant i State Express 555.

Specjalista ds. Payroll

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: 20760

Zakres obowiązków:

  • kontrola procesu naliczania list płac
  • tworzenie i rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • rozliczanie benefitów przysługujących pracownikom
  • wprowadzanie i aktualizowanie danych w tym m.in. dot. PPK w systemie kadrowo-płacowym Pracodawcy
  • przygotowywanie analiz i raportów kadrowo-płacowych na potrzeby lokalne i regionu
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami w zakresie świadczeń pracowniczych
  • bieżącą współpracę z innymi strukturami BAT oraz zespołem regionalnym w języku angielskim

Poszukujemy osoby:

  • minimum rocznym doświadczeniem w dziale administracji personalnej i wynagrodzeń w dużej organizacji
  • bardzo dobrą znajomością języka angielskiego
  • praktyczną znajomością prawa pracy oraz przepisów z zakresu wynagrodzeń, ubezpieczeń społecznych
  • bardzo dobrymi zdolnościami analitycznymi
  • zdolnościami organizacyjnymi i umiejętnością wyznaczania priorytetów
  • inicjatywą i chęcią uczenia się
  • bardzo dobrymi umiejętnościami komunikacji interpersonalnej
  • wyższym wykształceniem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy i atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet socjalny
  • możliwości stałego rozwoju kompetencji
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się środowisku międzynarodowej firmy branży FMCG

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:
Oświadczam, iż działając na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.), przekazuję dobrowolnie własne dane osobowe firmie British American Tobacco Polska Trading Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz wyrażam zgodę na ich przetwarzanie na potrzeby procesu rekrutacyjnego związanego z publikowaną ofertą. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez BAT lub podmioty, którym powierzono realizację procesów rekrutacyjnych na rzecz BAT. Powyższa zgoda jest ważna nie dłużej niż przez okres 1 roku od momentu złożenia przeze mnie odpowiedzi na ofertę rekrutacji.
Jestem świadomy, iż we wskazanym powyżej okresie przysługuje mi pełne i niezbywalne prawo dostępu do moich danych włączając w to ich: usunięcie, poprawianie.