Operator wózka widłowego - umowa o pracę, wynagrodzenie 3400 zł brutto

9 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jeden z naszych Klientów specjalista w branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Operator wózka widłowego do pracy w Długołęce.

Miejsce pracy: Długołęka, Oleśnica, Trzebnica, Wrocław
Region: dolnośląskie

Oczekujemy jedynie:

  • uprawnień na wózki widłowe z UDT
  • gotowości do pracy 3- zmianowej

Osoby nie posiadające UDT, ale mające doświadczenie w obsłudze wózka widłowego również mile widziane!

Twoje przyszłe zadania to:

  • rozładunek i załadunek towaru przy użyciu wózka widłowego
  • rozlokowywanie towaru w magazynie

W zamian za zaangażowanie otrzymujesz:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 3400 zł brutto/m-c
  • wolne weekendy - pracujemy od poniedziałku do piątku
  • okazja do zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • opiekę koordynatora personalnego

Po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez naszego Klienta, zwiększenie wynagrodzenia o wysokie premie oraz szeroki pakiet atrakcyjnych benefitów.

Chcesz do nas dołączyć?

Wspaniale, wyślij do nas swoje CV a już niedługo będziesz mógł/mogła cieszyć się nową pracą!

Zadzwoń 508 351 455 lub napisz k.piatek@ksservice.pl

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.