Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, specjalisty w branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko Operatora wózka widłowego w Łodzi.

Pracuj jako Operator wózka widłowego i ciesz się stabilnym zatrudnieniem!

Miejsce pracy: Łódź, Konstantynów Łódzki, Aleksandrów Łódzki, Pabianice, Zgierz
Region: łódzkie

Jeśli posiadasz:

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT  - to jesteś Kandydatem, którego szukamy.

Fajnie, jeśli dodatkowo masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Pracując z nami zyskujesz:

  • umowę o pracę
  • stawkę wynoszącą 18,50 zł brutto/h
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • okazję do zwiększenia wynagrodzenia w przypadku nadgodzin
  • wolne weekendy
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • przejrzyste warunki współpracy
  • wsparcie i opiekę koordynatora personalnego na każdym etapie zatrudnienia

Twoimi zadaniami będą:

  • przeładunki towaru na magazynie i obsługa skanera.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6).

Firma zlokalizowana jest w Łodzi (Polesie).

Już teraz wyślij swoje CV!

Na Twoje pytania chętnie odpowiemy pod numerem: 508 351 455.

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.