Handlowiec

http://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink=" ">http://www.w3.org/1999/xlink">
Lokalizacja
Rybnik, Wodzisław Śląski, Racibórz i okolice
Pracodawca
Grupa Wanicki
Dodano
09.10.2019

Jeśli szukasz:

  • zmiany dotychczasowej pracy/branży- nie boisz się wyzwań,
  • pracy, w której sam zarządzasz własnym czasem,
  • dużych możliwości i satysfakcji z pracy, a przy tym odpowiedniego wynagrodzenia,
  • pracy w stabilnej firmie umożliwiającej rozwój zawodowy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie i NNW,
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju w strukturach organizacji,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • ciekawa i pełna wyzwań praca,
  • przyjazna atmosfera współpracy.

Zakres obowiązków:

  • obsługa dotychczasowych klientów, podejmowanie działań mających na celu zbudowanie nowej sieci odbiorców,
  • kreatywne pozyskiwanie klientów,
  • przygotowywanie ofert handlowych dla stałych i nowych Klientów,
  • realizacja planów sprzedażowych i celów jakościowych,
  • reprezentowanie salonu na targach branżowych,
  • dbaniu o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi.

Oczekiwania/wymagania:

  • chęć rozwoju w sprzedaży oraz zdobywaniu nowych umiejętności,
  • wysoka kultura osobista, rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych,
  • dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana),
  • dyspozycyjność, bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz motywacja do podejmowania działań,
  • pozytywne nastawienie.

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

Dowiedz się o nas więcej ->http://wanicki.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ
lub kontakt telefoniczny 663 341 802

Zapewniamy anonimowość podczas składania aplikacji.
Dziękujemy za nadesłane oferty i informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Wanicki sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”,
a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji:Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firma Wanicki sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Firma Wanicki Sp. z o.o. Pozostałą treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod adresem: http://rodo.wanicki.pl/kandydatFW.htm

Grupa Wanicki  jest autoryzowanym dealerem pojazdów ciężarowych oraz osobowych. Mamy 25-letnie doświadczenie w branży.

Poszukujemy ambitnych ludzi, którzy chcą spróbować swoich sił w handlu pojazdami ciężarowymi i nie bojących się wyzwań!