Planista produkcji / łańcucha dostaw (m/k)

Rawicz, Polska, wielkopolskie, Polska
23 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Rawicz, Polska

Nr. ref.: a0t4H00000gPAz9QAG

Opis stanowiska:

  • współpraca z działem Customer Service,
  • planowanie i kontrola dostępności surowców potrzebnych do produkcji,
  • codzienny współpraca z dostawcami,
  • praca w systemie ERP,
  • wdrażanie nowych standardów w celu poprawy jakości i wydajności produkcji,
  • analiza wskaźników produkcyjnych,
  • rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych,
  • ciągła optymalizacja procesów w zakresie jakości oraz wydajności.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziana logistyka),
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • doświadczenie w zakresie zakupów, planowania i obsługi materiałów w produkcji,
  • orientacja na Klienta,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • samodzielność i odpowiedzialność, terminowość w wykonywaniu zadań,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • umiejętność zarządzania projektami,
  • cechy analityczne i umiejętność planowania,
  • umiejętność kontrolowania własnych wyników pracy,
  • precyzyjność, dbałość o najmniejsze szczegóły i chęć rozwoju.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę w międzynarodowej organizacji,
  • opiekę medyczną,
  • specjalistyczne szkolenia w kraju i zagranicą,
  • samodzielność w działaniu,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • miejsce pracy: Rawicz.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.