Poznańska Agencja Pracy HR Biznes Paulina Orlik-Lange (nr KRAZ 22257) to zespół doświadczonej kadry zajmującej się pozyskiwaniem najlepszych pracowników na rynku polskim, jak i zagranicznym. Zajmujemy się rekrutacją pracowników tymczasowych, pośrednictwem przy rekrutacjach stałych oraz outsourcingiem kadrowo-płacowym pracowników z Polski, jak i z innych krajów.

Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Zakres obowiązków:

  • tworzenie szablonów graficznych w Word Press,
  • tworzenie i korekta projektów graficznych w Corelu,
  • praca w systemie do obsługi drukarni internetowej,
  • nadzorowanie i sprawdzanie wpływających zleceń w sklepie internetowym,
  • obsługa klienta w zakresie sprawdzania wycen zleceń,
  • organizowanie wysyłek,
  • sporadycznie obsługa klientów w sklepie stacjonarnym (np. wydawanie zamówionych produktów),
  • udział w targach branżowych.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • najomość Word Pressa, Corela i systemu do obsługi drukarni internetowej – warunek konieczny,
  • mile widziana znajomość programu Subiekt GT i sklepu internetowego Sote,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • premie,
  • możliwość awansu zawodowego i szkoleń,
  • pracę w rodzinnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zapraszamy do przesyłania CV.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.